Filtruj

Praca Dominica - Siedlce

1-2 z 2 ofert pracy

Stanowisko ds. wsparcia procesów informatycznych w Wydziale Wsparcia Informatycznego w Obszarze Oprogramowania Autorskiego (OPA)

ZUSZUS
Siedlce

Stanowisko ds. wsparcia procesów informatycznych w Wydziale Wsparcia Informatycznego w Obszarze Oprogramowania Autorskiego (OPA) 3345867 Obowiązki Priorytetowe zadania zespołu OPA skupiają się wokół szeroko pojętego wytwórstwa oprogramowania autorskiego, wspomagającego pracowników Zakładu w realizac...

19.05.202419.05.2024

KIEROWCA/KURIER

DM CAR DOMINIK MĘDZADM CAR DOMINIK MĘDZA
Siedlce

Zakres obowiązków: Usługi kurierskie dla firm i klientów indywidualnych (odbiór i dostarczanie przesyłek). Praca wg harmonogramu trasy (stała), Siedlce i okoliczne powiaty (Sokołów Podlaski). Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B chęci do pracy, dyspozycyj...

13.05.202413.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0181 s