Filtruj

Praca Dominik - Mielec

1-3 z 3 ofert pracy

Cukiernik

EKO RYNECZEK DOMINIKA KRUK-ZIĘBAEKO RYNECZEK DOMINIKA KRUK-ZIĘBA
Mielec

Obsługa pieca konwekcyjno-parowego do wypiekania wyrobów cukierniczych, wypiekanie ciasteczek, pieczywa cukierniczgo. Praca na II zmiany: 6-14, 10-18....

09.04.202409.04.2024

CUKIERNIK

Mielec

Zakres obowiązków: Obsługa pieca konwekcyjno-parowego do wypiekania wyrobów cukierniczych, wypiekanie ciasteczek, pieczywa cukierniczgo. Praca na II zmiany: 6-14, 10-18. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Poziom wykształcenia bez znaczenia: zawodowe lub średnie w branży gastr...

Umowa o pracęumowa o pracę

Praca dla kierowcy/ dostawcy

DOMINIKADOMINIKA
Trzciana

Zatrudnię kierowcę/ dostawcę do rozwożenia pizzy. Praca w trybie zmianowym, elastyczny grafik pracy. Cv proszę przesyłać na adres pizzeriatrzciana(małpa)gmail.com...

19.02.202419.02.2024