Filtruj

Praca Domu Pomoc - Toruń

1-3 z 3 ofert pracy

Przedstawiciel handlowy

ROBERTROBERT
Toruń

Szukasz pracy, która pozwoli Ci stabilnie żyć !!! Może już działasz w branży OZE i chcesz coś zmienić w swoim życiu? Nie masz doświadczenia? Pomożemy ci je zdobyć !!! Nie czekaj! Dołącz do nas RK Klimar proponujemy bardzo dobre warunki współpracy ,szkolenia, możliwość rozwoju w zgranym zespole. \...

01.04.202401.04.2024
od 8000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca zdalna - konsultant obsługi klienta sam chat

REKRUTACJA 2024REKRUTACJA 2024
Toruń

Jeżeli ogłoszenie jest widoczne to znaczy, że jest aktualne - APLIKUJJesteś osobą zmotywowana która chce zarobić ? Dla nas nie ważne jest czy jesteś mamą , studentem czy poprostu chcesz dorobić do swojego budżetu.Nie musisz mieszkać w podanej lokalizacji gdyż praca jest 100% zdalna- ważne żebyś miał...

27.03.202427.03.2024

FIZJOTERAPEUTA

DOM POMOCY SPOŁECZNEJDOM POMOCY SPOŁECZNEJ
Browina

Zakres obowiązków: praca z mieszkańcem niepełnosprawnym, rozwijanie i wdrażanie różnych form rehabilitacji zgodnie z możliwościami psychofizycznymi mieszkańców. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Fizjoterapeuta – prawo wykonywania zawodu uprawnienie - Specjalista w d...

23.04.202423.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0470 s