Filtruj

Praca Doradca Bankowy Klienta - Bielsko-Biała

1-2 z 2 ofert pracy

Doradca Klienta (umowa zlecenie)

nowa oferta
ADREAMS M. SMERDA SP. K.ADREAMS M. SMERDA SP. K.
Piotrków Trybunalski, Sochaczew, Otwock, Biała Podlaska, Białystok, Łuków, Puławy, Grodzisk Mazowiecki, Zambrów, Bełchatów, Wysokie Mazowieckie, Końskie, Radzyń Podlaski, Dawidy Bankowe, Warka, Radzymin, Sokołów Podlaski, Jabłonna, Bielsk Podlaski

Twoje zadania: sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji dbanie o najwyższą jakość obsługi Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego wiedzę na temat handlu w branży RTV/AGD/IT...

27.04.202427.04.2024

Doradczyni/Doradca Klientów Detalicznych Placówka Partnerska

nowa oferta
BNP PARIBAS BANK POLSKA S. A.BNP PARIBAS BANK POLSKA S. A.
Grojec

Misja Banku BNP Paribas: Wprowadzamy pozytywną bankowość w życie naszych Klientów, odpowiadając na ich potrzeby finansowe i ułatwiając im realizację celów. W sposób prosty, przemyślany i bezpieczny. Z troską o społeczeństwo i środowisko. Zakres obowiązków: Kompleksowa, bezpośrednia współpraca z ...

26.04.202426.04.2024