Filtruj

Praca Doradca Bankowy Klienta - Ostróda

1-2 z 2 ofert pracy

DORADCA BANKOWY

DS DAWID ŻBIKOWSKI I SŁAWOMIR KRUSZYŃSKI S. C.DS DAWID ŻBIKOWSKI I SŁAWOMIR KRUSZYŃSKI S. C.
Ostróda

Zakres obowiązków: Aktywna sprzedaż produktów finansowych i ubezpieczeniowych, również przez telefon. Kompleksowa obsługa klienta zgodnie ze standardami jakości. Działania ukierunkowane na pozyskiwanie klienta. Realizacja celów sprzedażowych. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące umie...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Doradca Klienta Biznesowego/Ostróda

BANK POLSKA KASA OPIEKI S. A.BANK POLSKA KASA OPIEKI S. A.
Ostróda

Doradca Klienta Biznesowego/Ostróda 1051686801 Obowiązki Zarządzanie przypisanym portfelem Klientów Biznesowych. Profesjonalną obsługa klientów zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Realizację indywidualnych i zespołowych celów sprzedażowych. Zapewnienie profesjonalnej obsługi transakcji bezgot...

04.05.202404.05.2024