Filtruj

Praca Doradca Klienta Firmowego - Kołobrzeg

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca Finansowy

nowa oferta
EFL FINANCE S. A.EFL FINANCE S. A.
Kołobrzeg

Doradca Finansowy Miejsce pracy: Kołobrzeg Twój zakres obowiązków aktywnie pozyskujesz i budujesz własny portfel klientów oraz zarządzasz relacjami z klientami i partnerami biznesowymi, realizujesz wyznaczone cele sprzedażowe, identyfikujesz potrzeby inwestycyjne klientów, negocjujesz oferty oraz fi...

14.05.202414.05.2024

Doradca / Doradczyni klienta

nowa oferta
LEROY MERLIN POLSKA SP. Z O.O.LEROY MERLIN POLSKA SP. Z O.O.
Budzistowo

Doradca / Doradczyni klienta Miejsce pracy: Budzistowo (pow. kołobrzeski) Twój zakres obowiązków sprzedaż produktów i usług w swoim sektorze, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby klientów, realizacja i monitorowanie procesów zamówień klientów, dbanie o dostępność i ekspozycję towarów zgodnie ze st...

16.05.202416.05.2024

Doradca klienta w Salonie Optycznym Clinis Optical - Kołobrzeg

CLINIS OPTICALCLINIS OPTICAL
Budzistowo

Obowiązki: pomoc w dobrze ramek okularowych znajomość aktualnych ofert oraz promocji w salonie optycznym dbałość o estetykę oraz ekspozycję produktów w salonie optycznym dobór szkieł okularowych w zależności od wady wzroku Wymagania: lubisz pracę z ludźmi chętnie doradzasz innym jesteś osobą...

08.01.202408.01.2024
od 4800 zł