Filtruj

Praca Doradca Klienta - Lubelskie Opole

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca Klienta DIVERSE

JUSTYNAJUSTYNA
Opole Lubelskie

Miejsce - Diverse, Galeria stokrotka Opole Lubelskie Czego my oczekujemy? doświadczenia na stanowisku doradcy klienta w branży odzieżowej indywidualne podejście do wymagań każdego klienta; komunikatywność; uczciwość i sumienność; umiejętność szybkiej nauki znajomość podstaw obsługi komputera...

13.05.202413.05.2024
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Empik, Doradca Klienta, Świdnik Galeria Venus

EMPIK S. A.EMPIK S. A.
Świdnik

Zastanawiasz się #czywarto? wprowadzimy Cię w Empikowy świat – otrzymasz wdrożenie, poznasz nasze produkty (bez obaw, są tak super, że łatwo je zapamiętasz). Będziesz mieć też cały czas dostęp do naszej platformy rozwojowej wspólnie ustalimy Twój grafik pracy - jesteśmy elastyczni i słuchamy Twoic...

30.04.202430.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

DORADCA KLIENTA

Trawniki

Zakres obowiązków: przyjmowanie zamówień zgodnie z zapotrzebowaniem...

25.04.202425.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0338 s