Filtruj

Praca Doradca Klienta - Nowy Dwór

1-3 z 3 ofert pracy

DORADCA KLIENTA - SPRZEDAWCA NEO NAIL

nowa oferta
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE YES JANUSZ KUROWSKIPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE YES JANUSZ KUROWSKI
Nowy Dwór Gdański

Zakres obowiązków: Obsługa klienta, sprzedaż artykułów Neo Nail, dbanie o czystość i wygląd stoiska. Praca 3 dni po 12h. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące język obcy - angielski (mowa: A1 - początkujący, pismo: A1 - początkujący) - motywacja i chęci do pracy - dyspozycyjność, kom...

19.05.202419.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY

Numer oferty: StPr/24/0859Obowiązki:Obsługa klienta, sprzedaż artykułów Neo Nail, dbanie o czystość i wygląd stoiska. Praca 3 dni po 12h.Wymagania:Wymagania konieczne:Języki:angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkującyWykształcenie:średnie ogólnokształcącePozostałe wymagania:...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Księgowa / Księgowy

TRENKWALDERTRENKWALDER
Radom

Zakres zadań: prowadzenie ksiąg rachunkowych pod nadzorem Kierownika Zespołu dla polskich spółek oraz tych z kapitałem zagranicznym, sporządzanie deklaracji VAT, kalkulacja podatku CIT, sporządzanie raportów dla Klienta w tym bilansu, rachunku zysków i strat, aktywna pomoc w sporządzaniu sprawozdań ...

18.05.202418.05.2024