Filtruj

Praca Doradca Klienta - Włocławek

1-2 z 2 ofert pracy

DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO R84/1007-480/24

MEDIALNE CENTRUM KUJAW SP. Z O.O.MEDIALNE CENTRUM KUJAW SP. Z O.O.
Włocławek

Zakres obowiązków: Pozyskiwanie klientów, towrzenie bazy kontaktów, dbałość o utrzymanie pozytywnych i prawidłowych relacji biznesowych Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) zawód - Doradca klienta uprawnienie - Prawo jazdy kat. B wykształceni...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Doradca Klienta [szkolimy od podstaw]

NATIONALE-NEDERLANDENNATIONALE-NEDERLANDEN
Łowiczek

W Nationale-Nederlanden nie tylko oczekujemy WIĘCEJ od naszych pracowników (w końcu renoma marki zobowiązuje), ale przede wszystkim – dajemy też WIĘCEJ z siebie. Rozumiemy Twoje ambicje, potrzeby i marzenia, dlatego dbamy o Twoją satysfakcję finansową, ale też dajemy Ci przestrzeń na WIĘCEJ samoreal...

od 4000 zł