Filtruj

Praca Doradca Klienta - Wolany

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca Ubezpieczeniowy

nowa oferta
NATIONALE-NEDERLANDEN USŁUGI FINANSOWE SP. Z O.O.NATIONALE-NEDERLANDEN USŁUGI FINANSOWE SP. Z O.O.
Rzeszów, Stalowa Wola, Mielec, Dębica, Radomyśl Wielki, Pilzno, Radomyśl nad Sanem (pow. stalowowolski), Żabno (pow. stalowowolski), Brzozów, Dynów, Jarosław, Jasło, Kolbuszowa, Krosno, Leżajsk, Lubaczów, Przemyśl, Przeworsk, Ropczyce, Strzyżów

Nasze wymagania: Wykształcenie minimum średnie Przedsiębiorczość, zaangażowanie i wytrwałość Komunikatywność i nastawienie na rozwój Zainteresowanie współpracą w oparciu o umowę B2B Etyczne i uczciwe podejście do Klienta Doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta To oferujemy: WIĘCEJ na Twoim ...

06.05.202406.05.2024

Doradca Klienta w oddziale bankowym

nowa oferta
REKRUTACJAREKRUTACJA
Wołów

Opis stanowiska: Jesteśmy Oddziałem Franczyzowym Banku w Wołowie, który dynamicznie się rozwija i Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń poszukujemy odpowiedniej osoby, aby dołączyła do naszego zespołu na stanowisku Doradcy Klienta. Jeśli jesteś osobą pełną energii, z pasją do obsługi klienta i ma...

od 6000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. Sprzedaży telefonicznej

nowa oferta
ONLINE MARKETING HELP SP. Z O.O.ONLINE MARKETING HELP SP. Z O.O.
Stalowa Wola

Marzysz o karierze Przedstawiciela Handlowego ale nie masz jeszcze dużego doświadczenia na tym stanowisku? Rozpocznij swoją przygodę ze światem sprzedaży pomagając naszym Doradcom w umawianiu i przeprowadzaniu spotkań z klientami! Specjalista ds. Sprzedaży telefonicznej Zakres obowiązków: Wsparcie n...

05.05.202405.05.2024