Filtruj

Praca Doradca Kredytowy - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca Klienta Rzeszów

ŁUKASZŁUKASZ
Rzeszów

Oferuję Ci pracę w salonie sprzedaży w Rzeszowie polegającą na: · sprzedaży asortymentu z branży RTV i AGD, · doradztwie w zakresie: ü ubezpieczeń produktów, ü doboru akcesoriów, ü udzielania kredytów Zapewniamy profesjonalne wsparcie w okresie wdrożenia. Mile widziane osoby dyspozycyjne...

14.05.202414.05.2024
od 4240 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Doradca kredytowy

MAREKMAREK
Rzeszów

Firma z branży pożyczkowej poszukuje pracownika mobilnego na trasie Rzeszów-Kielce Wymagania: Dyspozycyjność Prawo jazdy kat B Wykształcenie min średnie Dyspozycyjność Umiejętność pracy w zespole Znajomość podstawowa pakietu office Umiejętność podstawowa obsługi urządzeń mobilnych Umiejętn...

10.05.202410.05.2024
od 7500 zł

Doradca ds. Relacji Zdalnych Klienta Biznesowego

ALIOR BANKALIOR BANK
Rzeszów

Twój zakres obowiązków: aktywna sprzedaż telefoniczna produktów i usług bankowych dla aktualnych i potencjalnych Klientów Biznesowych, nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami, finalizowanie złożonych przez Klienta wniosków, procesowanie wniosków kredytowych. Nas...

02.05.202402.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0259 s