Filtruj

Praca Doradca Salon - Biłgoraj

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca klienta - praca wakacyjna (umowa zlecenie)

ADREAMS M. SMERDA SP. K.ADREAMS M. SMERDA SP. K.
Kraków, Rzeszów, Dębica, Nowy Sącz, Tarnobrzeg, Bochnia, Wieliczka, Brzesko, Busko Zdrój, Jarosław, Jędrzejów, Sanok, Tarnów, Jasło, Biłgoraj, Krosno, Staszów, Przemyśl, Gorlice, Niepołomice, Mielec, Dąbrowa Tarnowska, Miechów, Zakopane, Brzozów, Kolbuszo

Twoje zadania: pomoc w układaniu towaru prace porządkowe w salonie Media Expert pomoc w rozładunku/załadunku towaru Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego szansę poznania handlu w branży RTV/AGD/IT Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych...

14.06.202414.06.2024

Doradca klienta w salonie meblowym

MATEUSZMATEUSZ
Biłgoraj

Stanowisko: Doradca klienta w salonie meblowym Na czym polega ta praca? -Profesjonalna obsługa klientów detalicznych. -Realizacja planu sprzedażowego. -Dbanie o wygląd hali sprzedaży. -Poszerzanie wiedzy o asortymencie salonu i nowościach produktowych. Co otrzymasz w zamian? -Wynagrodzenie po...

06.06.202406.06.2024
od 4242 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

50 style Biłgoraj- doradca klienta

IZAIZA
Biłgoraj

Salon 50 style w Biłgoraju poszukuje osoby na stanowisko doradca klienta, praca również w weekendy. UMOWA ZLECENIE 3/4 etat. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: -realizację wyznaczonego planu sprzedaży -profesjonalną obsługę klienta -dbałość o zgodny ze standardami wiz...

28.05.202428.05.2024