Filtruj

Praca Doradca Sprzedazy - Sanok

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca Klienta Indywidualnego/PKO Bank Polski/Sanok

nowa oferta
POWSZECHNA KASA OSZCZĘDNOŚCI BANK POLSKI S. A.POWSZECHNA KASA OSZCZĘDNOŚCI BANK POLSKI S. A.
Sanok

OPIS Na co dzień jako nasz Doradca: · masz bezpośredni kontakt z naszymi klientami zapewniając im kompleksową obsługę, · jesteś profesjonalny i budujesz przyjazne relacje z klientami, · pracujesz na swoją premię, prowadząc aktywną sprzedaż produktów oraz usług bankowych i ubezpieczeniowych, · p...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Doradca klienta indywidualnego

PKO BANK POLSKIPKO BANK POLSKI
Sanok

#ZajmijStanowisko: Doradca klienta indywidualnego umowa na zastępstwo (Sanok) U nas masz na dzień dobry: Umowę o pracę - bo bezpieczeństwo zatrudnienia dla każdego z nas jest superważne. Zdrową równowagę między pracą a życiem osobistym - bo nie samą pracą człowiek żyje. Pełny pakiet benefitów: od ku...

15.05.202415.05.2024

Doradca Klienta- umowa zlecenie

nowa oferta
PEOPLEPROPEOPLEPRO
Brzozów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji dbanie o najwyższą jakość obsługi WYMAGANIA: Spróbuj! Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia, liczą się dla nas chęci i zaangażowanie! OFERUJ...

17.05.202417.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0291 s