Filtruj

Praca Doradca Zawodowy - Brodnica

1-3 z 3 ofert pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY/DORADCA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Brodnica

Numer oferty: StPr/24/1189Obowiązki:Konsekwentna i skuteczna sprzedaż w dziedzinie fotowoltaki i pomp ciepła, doradztwo techniczne oraz prezentowanie oferty dostosowanej do potrzeb klienta, realizacja celów sprzedażowych, pozyskiwanie klientów, kształtowanie pozytywnego wizerunku firmyWymagania:Wyma...

01.06.202401.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Praca dodatkowa lub stała - doradca klienta - Brodnica, Zbiczno

EVEREST FINANSE S. A.EVEREST FINANSE S. A.
Brodnica

Ciekawa praca dodatkowa lub stała w firmie 24-letnim doświadczeniem. Zarabiaj więcej! Zostań Doradca Klienta w Bocian Finanse. Elastyczny grafik. Gotowa baza Klientów. Twoje główne zadania na tym stanowisku to: Brodnica, Zbiczno. sprzedaż produktów finansowych oferowanych przez firmę dla nowych ...

20.05.202420.05.2024

FREON ŁUKASZ KOWALSKIFREON ŁUKASZ KOWALSKI
Brodnica

Zakres obowiązków: Konsekwentna i skuteczna sprzedaż w dziedzinie fotowoltaki i pomp ciepła, doradztwo techniczne oraz prezentowanie oferty dostosowanej do potrzeb klienta, realizacja celów sprzedażowych, pozyskiwanie klientów, kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy Wymagania: wykształcenie - za...

14.05.202414.05.2024