Filtruj

Praca Doradztwo Personalne - Płońsk

1-2 z 2 ofert pracy

Mechanik | bez doświadczenia |produkcja

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Załuski

Zadania: naprawy maszyn i urządzeń reagowanie na awarie, bieżące usuwanie usterek, raportowanie przeglądy oraz konserwacja urządzeń, działania prewencyjne Wymagania: gotowość do podjęcia pracy w tzw. systemie czterobrygadowym wykształcenie zawodowe lub techniczne praktyczne umiejętności związane z m...

17.06.202417.06.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Specjalista ds. kontroli jakości (Nowy Modlin)

nowa oferta
Pomiechówek

Dla naszego klienta, znanej firmy z branży spożywczej, poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiem: Specjalista ds. kontroli jakości. Miejsce pracy: Nowy Modlin. Zadania: Kontrola wyrobów gotowych w toku produkcji oraz w trakcie okresu przechowywania; Podejmowanie decyzji odnośnie przyjęcia...