Filtruj

Praca Dorota - Katowice

1-3 z 3 ofert pracy

Praca w Studio Modelowania sylwetki

DOROTADOROTA
Katowice

Szukamy osoby do pracy w Studio Figura Katowice Gwiazdy. Jeżeli jesteś osobą: otwartą na nowe możliwości, kontaktową, pełna werwy zapraszamy do naszego studia. Jesteśmy licencjonowanym gabinetem modelowania sylwetki dla kobiet. Szukamy osoby: z umiejętnościami sprzedażowymi (sprzedaż bezpośre...

21.05.202421.05.2024
od 4500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOC KUCHENNA

nowa oferta
GIL DOROTA DOROTA GILGIL DOROTA DOROTA GIL
Gliwice

Zakres obowiązków: Wykształcenie : brak wymagań; doświadczenie nie jest wymagane; książeczka sanepidu lub gotowość do jej wyrobienia; mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej; dyspozycyjność; punktualność; zakres obowiązków: przygotowywanie posiłków typu fast-food- hamburgery, frytki, hot-do...

23.05.202423.05.2024

DEKARZ-BLACHARZ

P.U.H R.B.LEDOR DOROTA PRYMAKP.U.H R.B.LEDOR DOROTA PRYMAK
Zabrze

Zakres obowiązków: praca przy papie termozgrzewalnej, dachówce ceramicznej, blachodachówce lub membranach dachowych, obróbki blacharskie Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Dekarz* zawód - Blacharz budowlany zawód - Blacharz* staż pracy ogółem - lata: 4 p samodzielność,...