Filtruj

Praca Dorota - Włocławek

1-3 z 3 ofert pracy

Internal Audit Specialist

FROSTAFROSTA
Włocławek

For our Quality department at our plant in Bydgoszcz we are looking for a reliable colleague who starts as an Internal Audit Specialist YOUR COMFORT OUR WORK ENVIRONMENT An international organization running a socially responsible business Our cooperation is based on values and from the perspective:...

28.04.202428.04.2024

PRACOWNIK GOSPODARCZY R51/0934-447/24

BIURO ZARZĄDZANIA I OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI BIUKOM - DOROTA RYDZYŃSKABIURO ZARZĄDZANIA I OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI BIUKOM - DOROTA RYDZYŃSKA
Włocławek

Zakres obowiązków: prace gospodarcze i konserwacyjne na terenie posesji Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Robotnik gospodarczy mile widziane doświadczenie, osoba na rencie lub emeryturze...

19.04.202419.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik gospodarczy R51/0934-447/24

BIURO ZARZĄDZANIA I OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI “BIUKOM” – DOROTA RYDZYŃSKABIURO ZARZĄDZANIA I OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI “BIUKOM” – DOROTA RYDZYŃSKA
Włocławek

prace gospodarcze i konserwacyjne na terenie posesji...