Filtruj

Praca Dorywcza Przy - Drezdenko

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik prac dorywczych

Drezdenko

Zakres obowiązków: Prace fizyczne przy czyszczeniu sadzonek warzyw, owoców, kwiatów. System wynagrodzeń: Czasowy ze stawką godzinową. Praca w dni wolne i święta: Nie. Zapewnienie wyżywienia: Nie. Pokrycie kosztów wyżywienia: Nie. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie: Nie. Pracodawca pokrywa koszt zakw...

04.04.202404.04.2024
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Audytor Mobilny z elementami merchandisingu

PMT SERVICES SP. Z O.O. SP. K.PMT SERVICES SP. Z O.O. SP. K.
Międzychód

Poszukujemy Audytora Mobilnego z elementami merchandisingu - osoby przeprowadzającej audyty cenowe oraz elementy serwisu merchandisingowego. Lokalizacja: sieć znanych dyskontów na terenie miast: Międzychód, Pniewy, Kwilcz, Sieraków, Pszczew, Lwówek ok. 9 punktów Termin: Elastyczny czas re...

21.08.202421.08.2024

Pracownik działu dostaw

JOBMAN GROUP SP. Z O.O.JOBMAN GROUP SP. Z O.O.
Międzychód

Pracownik hali - przyjęcie i rozładunek dostaw.Miejsce pracy: Międzychód OBOWIĄZKI:- przyjęcie towaru,- rozładunek towaru z samochodów dostawczych oraz palet,- wyłożenie towaru na półki sklepowe zgodnie z obowiązującymi standardami.WYMAGANIA: Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:- nie brakuje Ci chęci do p...

17.08.202417.08.2024