Filtruj

Praca Dorywcza Przy - Sanok

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK RESTAURACJI - PRACA STAŁA LUB DORYWCZA

KONTAKT PRZEZ OHPKONTAKT PRZEZ OHP
Sanok

Zakres obowiązków: Pracownik restauracji - praca stała lub dorywcza Wymagania: Osoby pełnoletnie. Dyspozycyjność w niektóre weekendy. Możliwość pracy dorywczej w elastycznym grafiku pracy lub pracy stałej na dłuższy okres czasu....

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kolporter gazetek reklamowych

Sanok

Zakres obowiązków: Kolporter gazetek reklamowych System wynagrodzeń: Czasowy ze stawką miesięczną. Praca w dni wolne i święta: Nie. Zapewnienie wyżywienia: Nie. Pokrycie kosztów wyżywienia: Nie. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie: Nie. Pracodawca pokrywa koszt zakwaterowania: Nie. Inne wymagania: Of...

02.01.202402.01.2024
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Audytor Dynów

ASM SALES FORCE AGENCYASM SALES FORCE AGENCY
Dynów

Zatrudnię osobę do wykonania audytuzlecenie dorywcze 1x w tygodniu 1h stawka 28 zł netto,można samemu ustalić dzień i godzinęwymagane ukończone 18 latBiedronka Dynówumowa zlecenie...

28.04.202428.04.2024