Filtruj

Praca Dorywcza - Jarosław

1-3 z 3 ofert pracy

Kurier dostawca jedzenia - praca od zaraz, 6000zł/mies

nowa oferta
BIUROBIURO
Jarosław

Co robimy w pracy? Dowozimy :). Jedzenie lub zakupy. Jak będzie wyglądała Twoja praca? Twoje zadania krok po kroku: 1. Odpalasz aplikację 2. Widzisz kurs i akceptujesz go. 3. Udajesz się do lokalizacji wskazanej przez nawigację w aplikacji 4. Wykonujesz przewóz 5. Zapłata za kurs wpada na Twoj...

14.06.202414.06.2024
od 4000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

nowa oferta
CITY DRIVECITY DRIVE
Jarosław

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Co robimy w pracy? Dowozimy :). Jedzenie lub zakupy. Jak będzie wyglądała Twoja praca? Twoje zadania krok po kroku:  1. Odpalasz aplikację  2. Widzisz kurs i akceptujesz go.  3. Udajesz się do lokalizacji wskazanej przez nawigację w aplikacji 4. Wykonujesz przewóz 5. Zapłata za...

Praca w gospodarstwie w miejscowości Torki gm. Medyka

RYSZARDRYSZARD
Przemyśl

Torki gm. Medyka k. Przemyśla Obowiązki: Obsługa maszyn rolniczych (np. traktory, ładowarki teleskopowe). Prace polowe (np. uprawa ziemi, siew, zbiory). Prace porządkowe (np. dbanie o czystość i porządek w gospodarstwie). Wykonywanie drobnych napraw i konserwacja sprzętu. Wymagania: Prawo ja...

13.06.202413.06.2024
od 25 zł