Filtruj

Praca Dostarczanie Dokumentow - Pisz

1-2 z 2 ofert pracy

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO

Pisz

Zakres obowiązków: Kierowanie samochodem dostawczym; Przygotowywanie samochodu dostawczego do jazdy oraz kompletowanie dokumentów niezbędnych do wykonania zadania; Planowanie optymalnej trasy przejazdu, Wykonywanie czynności obsługowych, oc pojazdu, prowadzenie rejestrów (SANEPID, HCCP); Usuwanie us...

05.06.202405.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Inspektor ds. sprzedaży Regionalna SKOK Pisz

REGIONALNA SKOK IM. ŚW BRATA ALBERTAREGIONALNA SKOK IM. ŚW BRATA ALBERTA
Pisz

Regionalna SKOK im. Św. Brata Alberta w Szczytnie poszukuje pracownika na stanowisko: Inspektor ds. Sprzedaży w Oddziale w Piszu Wymagania : wykształcenie minimum średnie, umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami, komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność Ofe...

24.05.202424.05.2024
od 4300 zł