Filtruj

Praca Dostarczanie - Bukowno

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik zaopatrzenia produkcji (m/k)

TRENKWALDERTRENKWALDER
Bukowno

Obowiązki: obsługa wózka typu pociąg logistyczny, odbiór produktu gotowego do wysyłki, przygotowanie produktu gotowego do wysyłki, dostarczanie komponentów na linię produkcyjną. Wymagania: prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym, dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do ...

18.05.202418.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Magazynier z uprawnieniami UDT (m/k)

nowa oferta
Zawiercie

Zakres obowiązków: kierowanie wózkiem widłowym na terenie magazynu, obsługa wysokiego i niskiego składu, pakowanie, etykietowanie, przygotowywanie wysyłek, rozładunek, załadunek samochodów, dostarczanie surowców do działu produkcji, odbieranie gotowych produktów z wydziału produkcji. Wymagania: upra...

19.05.202419.05.2024

zatrudnie kierowce kat C+ E

SZYMPOS9SZYMPOS9
Dąbrowa Górnicza

Obowiązki: Kierowanie pojazdem kategorii C+E. Realizacja tras krajowych Troska o powierzony sprzęt. Przestrzeganie przepisów dotyczących czasu pracy. Praca w systemie tygodniowym. Wykonywanie zadań transportowych. Nadzór nad ilością i jakością towaru. Dostarczanie towaru do punktów sprzedaży...

od 5000 zł