Filtruj

Praca Dostawca Kat B - Lębork

1-3 z 3 ofert pracy

Merchandiser - Zastępca przedstawiciela

nowa oferta
RAVIRAVI
Lębork

Merchandiser - Zastępca przedstawiciela Miejsce pracy: Lębork Twój zakres obowiązków Utrzymanie odpowiedniej ekspozycji produktów zgodnie z wytycznymi firmy jak i naszych Klientów, Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji handlowych, Odpowiedzialność za wyniki i rozwój sprzedaży w podległym regionie...

06.06.202406.06.2024

DOSTAWCA POTRAW

ALEKSANDER ZIELIŃSKI 84-300 KEBABALEKSANDER ZIELIŃSKI 84-300 KEBAB
Lębork

Zakres obowiązków: -dostarczanie potraw, -godziny pracy od 11:00 do 22:00 Wymagania: wykształcenie - podstawowe mile widziane doświadczenie zawodowe, mie widziana aktualna książeczka zdrowia, mile widziane prawo jazdy kat. B,...

03.06.202403.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Lębork

Numer oferty: StPr/24/0493Obowiązki:-dostarczanie potraw,-godziny pracy od 11:00 do 22:00Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:mile widziane doświadczenie zawodowe, mie widziana aktualna książeczka zdrowia, mile widziane prawo jazdy kat. B, Miejsce pracy: Zwycięst...