Filtruj

Praca Dostawca Pieczywa - Niepołomice

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca dostawca pieczywa

PIEKARNIAPIEKARNIA
Niepołomice

Piekarnia Ulman z siedzibą w Niepołomicach zatrudni kierowcę dostawcę pieczywa. Praca w godzinach od 2.00 do 8.00. Umowa o pracę na pełny etat, atrakcyjne pakiety: prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie opłacane przez pracodawcę. Wymagania: prawo jazdy kategorii B, doświadczenie w ki...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOC KUCHENNA

nowa oferta
STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH WSPÓLNA RADOŚĆSTOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH WSPÓLNA RADOŚĆ
Kraków

Zakres obowiązków: Pomoc kucharzowi w zakresie przygotowania posiłków, obróbka wstępna warzyw, owoców oraz wszelkich surowców do produkcji posiłków (mycie, obieranie, czyszczenie), pomoc w porcjowaniu i estetycznym wydawaniu posiłków, rozkładanie talerzy do przygotowania śniadań i kolacji, przygotow...

17.05.202417.05.2024

Francuskie Bistro szuka dostawcy/magazyniera

CHARLOTTECHARLOTTE
Kraków

OPIS Charlotte chleb i wino to bistro we francuskim stylu. Podstawą naszego menu jest pieczywo przygotowywane na podstawie tradycyjnych francuskich receptur. Poszukujemy osób na stanowisko: magazynier/dostawca. OBOWIĄZKI: dbanie o porządek w przestrzeniach magazynowych wydania i przyjęcia towar...

06.05.202406.05.2024
od 30 zł