Filtruj

Praca Dostawca Pizzy Kierowca - Głogowo

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA - DOSTAWCA PIZZY

Głogów

Zakres obowiązków: - dostawa potraw do klentów, - zaopatrzenie - składanie kartonów na pizzę Wymagania: wykształcenie - gimnazjalne uprawnienie - Prawo jazdy kat. B...

06.06.202406.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca do rozwożenia jedzenia

AGATAAGATA
Toruń

Pizzeria w Toruniu zatrudni osobę do rozwożenia jedzenia do klientów. Najchętniej z własnym samochodem (auto nie jest wymogiem koniecznym, posiadamy też samochód służbowy) Stanowisko: DOSTAWCA PIZZY • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - rozwóź kompletnych zamówień do naszych klientów, - przyjmowanie zamówień or...

13.06.202413.06.2024

Kierowca /dostawca pizzy

RESTAURACJA PIZZERIA NEAPOLRESTAURACJA PIZZERIA NEAPOL
Ciechocinek

Renomowana Restauracja-pizzeria poszukuje do swojego zespołu kierowce/dostawce pizzy . Wymagamy: - punktualności - sumienności - książeczkę zdrowia lub chęć jej wyrobienia Oferujemy: - bardzo dobre warunki pracy oraz płacy - pracę w bardzo zgranym zespole na zasadzie wzajemnego szacunku - dł...

03.03.202403.03.2024