Filtruj

Praca Dostawca Potraw - Tychy

1-3 z 3 ofert pracy

Dostawca potraw (PL/UA)

AMICIS S. C.AMICIS S. C.
Tychy

Dowóz zamówionych potraw do klienta. *Praca na terenie Tychów, na umowę zlecenie wg indywidualnego grafiku...

10.04.202410.04.2024

DOSTAWCA POTRAW (PL/UA)

Tychy

Zakres obowiązków: Dowóz zamówionych potraw do klienta. *Praca na terenie Tychów, na umowę zlecenie wg indywidualnego grafiku Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B uprawnienie - Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych Wy...

Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik cateringowy, dostawca

MARCINMARCIN
Chorzów

Firma CATERING ARTS nieprzerwanie od ponad 10 lat dostarcza posiłki obiadowe i regeneracyjne pracownikom śląskich firm, a także realizuje kompleksowo usługi cateringowe na terenie południowej Polski szczególnie w Katowicach, Gliwicach i okolicy. Specjalizujemy się w cateringu bankietowym i plenerow...

08.10.202308.10.2023
od 4500 zł