Filtruj

Praca Dostawca - Biłgoraj

1-3 z 3 ofert pracy

Elektromechanik, Automatyk Biłgoraj Black Red White

MEBLE BLACK RED WHITE SP. Z O.O.MEBLE BLACK RED WHITE SP. Z O.O.
Biłgoraj

Dom, to nie tylko budynek i meble, aleprzede wszystkim mieszkający w nim ludzie.W Black Red White dbamy o to, by dostarczać naszym klientom meble najwyższej jakości. Chcemy, by czerpali radość z przebywania we wnętrzach, w których są nasze produkty. Dlatego też zatrudniamy pracowników mających pasję...

04.06.202404.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Konstruktor opakowań

MODEL OPAKOWANIA SP. Z O.O.MODEL OPAKOWANIA SP. Z O.O.
Biłgoraj

Model Opakowania Sp. z o.o. istnieje w Polsce od 25 lat, ale nasza historia sięga 1882 roku. Jesteśmy jednym z liderów w branży producentów opakowań z tektury falistej w Polsce i Europie. Wytwarzamy opakowania spełniające najsurowsze wymagania rynku, poczynając od tych najprostszych, po najbardziej ...

24.05.202424.05.2024

Monter regipsów - Francja, Alpy - zarobki 2700/2800€ netto!

HRBC GROUP SP. Z O.O.HRBC GROUP SP. Z O.O.
Biłgoraj

Zadania : montowanie regipsów w domach, obiektach turystycznych stawianie ścian z płyt kartonowo-gipsowych wykonywanie sufitów podwieszanych stawianie profili montażowych szpachlowanie trasowanie spoinowanie montaż regipsów z izolacją (doublage) praca w tempie praca w polskiej ekipie! prac...

21.05.202421.05.2024
od 12000 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0330 s