Filtruj

Praca Dostawca - Wysokie

1-3 z 3 ofert pracy

Category Manager Energy

nowa oferta
MICHAEL PAGEMICHAEL PAGE
Wysokie Mazowieckie

Naszym Klient jest globalna firma zajmująca się produkcją całej gamy materiałów budowlanych Opis stanowiska Koordynacja działań związanych z kategorią w ramach zamówień publicznych w fazie składania ofert i realizacji projektu Zapewnienie realizacji procesu S2P (od screeningu po wdrożenie i zarządza...

02.05.202402.05.2024

Logistyk/Spedytor

nowa oferta
IGESIEWSKAIGESIEWSKA

Firma MICHAŁ P. Targoński sp.k. szuka kandydatów na stanowisko : LOGISTYK/SPEDYTOR Zakres obowiązków: Ekonomiczne planowanie transportów i zarządzane dostępną flotą samochodów ciężarowych, Uzgadnianie harmonogramu dostaw produktów oraz nadzór nad ich terminową realizacją, Utrzymanie stałego kon...

30.04.202430.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK BIUROWY/ FAKTURZYSTKA

KAROL KRYSIEWICZ DELIKATESY PRZY RYNKUKAROL KRYSIEWICZ DELIKATESY PRZY RYNKU

Zakres obowiązków: - -wprowadzanie faktur zakupowych; - wystawianie faktur zakupowych; - obsługa urządzeń i systemów sklepowych; - robienie zamówień do dostawców; - wycena towarów i aktualizacja cen; - zarządzanie artykułami stałymi i promocyjnymi w sklepie Wymagania: wykształcenie - średnie zawod...

08.03.202408.03.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0441 s