Filtruj

Praca Dowoz - Bukowno

1-2 z 2 ofert pracy

Pracownik zaopatrzenia produkcji (m/k)

nowa oferta
TRENKWALDERTRENKWALDER
Bukowno

Obowiązki: obsługa wózka typu pociąg logistyczny, odbiór produktu gotowego do wysyłki, przygotowanie produktu gotowego do wysyłki, dostarczanie komponentów na linię produkcyjną. Wymagania: prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym, dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do ...

18.05.202418.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Dąbrowa Górnicza Pracownik Gospodarczy

nowa oferta
INWORK AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJINWORK AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ
Dąbrowa Górnicza

Inwork Sp. z o.o. realizuje projekty HR na polskim rynku pracy. Nasze rozwiązania dostosowujemy do wymagających realiów obecnego rynku pracy. Oferujemy szereg efektywnych i elastycznych usług z zakresu HR. Naszym Klientem jest Zakład Pracy Chronionej, lider w swojej branży, zajmujący się ochroną osó...

17.05.202417.05.2024