Filtruj

Praca Dozor Techniczny - Lubin

1-2 z 2 ofert pracy

SZTYGAR ODDZIAŁOWY DS. EKSPLOATACJI MASZYN DOŁOWYCH POD ZIEMIĄ

ASIM-BUD SP. Z O.O.ASIM-BUD SP. Z O.O.
Lubin

Zakres obowiązków: praca pod ziemią Wymagania: wykształcenie - techniczne średnie zawodowe wykszt. min. średnie kierunkowe mechaniczne, doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pod ziemią, świadectwa kwalifikacji osoby dozoru górniczego pod ziemią wydane przez Okręgowy Urząd Górniczy brak p...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ELEKTROMONTER MASZYN I URZĄDZEŃ GÓRNICZYCH POD ZIEMIĄ

MINE MASTER SP. Z O.O.MINE MASTER SP. Z O.O.
Polkowice

Zakres obowiązków: - Wykonywanie usług serwisowych ( gwarancyjnych i odpłatnych ) w zakresie mechanicznym oraz elektrycznym maszyn i urządzeń górniczych produkcji Mine Master Sp. z o.o. w komorach naprawczych w podziemiach kopalń na rzecz użytkowników tych maszyn i urządzeń. - usługi serwisowe obej...