Filtruj

Praca Dozor Techniczny - Pcim

1-3 z 3 ofert pracy

MAGAZYNIER

KLGS NOWE TECHNOLOGIE SP. Z O.O.KLGS NOWE TECHNOLOGIE SP. Z O.O.
Pcim

Informacje podstawowe Miejsce pracy: 32-432 Pcim 1512, powiat: myślenicki, woj: małopolskie Zakres obowiązków: - Przyjęcie dostaw i ich prawidłowe rozmieszczenie w Magazynie- Właściwe składowanie surowców i wyrobów gotowych- Transport pełnych palet na odpowiednie miejsca w Magazynie- Utrzymywanie cz...

20.05.202420.05.2024

MAGAZYNIER

KLGS SP. Z O.O.KLGS SP. Z O.O.
Pcim

Zakres obowiązków: - Przyjęcie dostaw i ich prawidłowe rozmieszczenie w Magazynie - Właściwe składowanie surowców i wyrobów gotowych - Transport pełnych palet na odpowiednie miejsca w Magazynie - Utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawn...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier

Pcim

Firma KLGS sp. z o.o., należąca do międzynarodowej spółki oraz działająca na rynku przetwórstwa tworzyw konstrukcyjnych poszukuje pracownika na stanowisko:MagazynierMiejsce pracy: Pcim 1512Najważniejsze obowiązki:- Przyjęcie dostaw i ich prawidłowe rozmieszczenie w Magazynie- Właściwe składowanie su...

14.05.202414.05.2024