Filtruj

Praca Dozorca Pracownik - Gorzów Wielkopolski

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK OBSŁUGI TECHNICZNEJ. DOZORCA

INNEKO RCS SP. Z O.O.INNEKO RCS SP. Z O.O.
Gorzów Wielkopolski

Zakres obowiązków: Pilnowanie obiektu, dbanie o porządek terenu zewnętrznego Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

18.06.202418.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIÓW OCHRONY-DOZORCÓW ZATRUDNIMY

POZIOM SP. Z O.O.POZIOM SP. Z O.O.

POZIOM Sp. z o.o. w Gorzowie Wielkopolskim zatrudni pracowników ochrony -dozorców na terenie Gorzowa Wlkp. , Zielonej Góry, -Lubuskiego do ochrony i dozorowania obiektów biurowych, przemysłowych i użyteczności publicznych posiadających orzeczenie o niepełnosprawności. Kontaktując się z nami dopisz ....

17.06.202417.06.2024

PRACOWNIK OCHRONY, DOZORCA

SEKRET PRO SP. Z O.O.SEKRET PRO SP. Z O.O.

,,SEKRET PRO Sp. z o.o. w Gorzowie Wlkp. zatrudni PRACOWNIKÓW OCHRONY w Gorzowie Wlkp.Zatrudnienie od zaraz.Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami....

14.05.202414.05.2024