Filtruj

Praca Dozorca - Dubiny

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
Popularne oferty pracy
1-3 z 3 ofert pracy

DOZORCA

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Dubiny

Numer oferty: StPr/24/0232Obowiązki:- sprawowanie opieki nad obiektem i mieniem;- utrzymanie porządku na terenie zakładuWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:podstawoweMiejsce pracy: Szkolna 3, 17-200 Dubiny, powiat: hajnowski, woj: podlaskieRodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie u...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

DOZORCA

OLGA SP. Z O.O.OLGA SP. Z O.O.
Dubiny

Zakres obowiązków: - sprawowanie opieki nad obiektem i mieniem; - utrzymanie porządku na terenie zakładu Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

23.04.202423.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Stróż_os. z orzeczeniem_Bielsk Podlaski

SOLIDNIESOLIDNIE
Bielsk Podlaski

Firma ochroniarska poszukuje pracowników na obiekty przemysłowe i produkcyjne.Praca w systemie 7-19; 19-7 lub 24hWymagane orzeczenie o niepełnosprawności....

30.04.202430.04.2024