Filtruj

Praca Dozorca - Głogów

1-3 z 3 ofert pracy

DOZORCA

ANTRANS SP. Z O.O. SP. K.ANTRANS SP. Z O.O. SP. K.
Głogów

Zakres obowiązków: - codzienna kontrola obiektu, - prowadzenie dziennika zdarzeń, - zgłaszanie przełożonemu wszelkich nieprawidłowośći, - prowadzenie rejestru osób wchodzących/wjeżdżających na teren firmy, - utrzymanie miejsca pracy w należytym porządku Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne ...

21.06.202421.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

DOZORCA/GOSPODARZ OBIEKTU

O.K. PARK SP. Z O.O.O.K. PARK SP. Z O.O.
Głogów

Zakres obowiązków: Regularny obchód obiektu, utrzymanie porządku na terenie, dbanie o rośliny i ogórd, opieka nad zwierzętami, drobne naprawy, współpraca z innymipracownikami w celu utrzymania porządku i bezpieczeństwa na terenie obiektu. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Ucz...

10.06.202410.06.2024

Dozorca/gospodarz obiektu

GENOWEFAGENOWEFA
Głogów

Kim jesteśmy? Rodzinne Centrum Rekreacyjno-Sportowe O.K. PARK od ponad 20 lat dostarcza usługi w zakresie rozrywki i rekreacji mieszkańcom Głogowa. W obiekcie znajduje się sala zabaw dla dzieci, pizzeria, bar, kręgielnia, mini-zoo, w sezonie zimowym lodowisko sztucznie mrożone, a w sezonie letnim w...

07.06.202407.06.2024