Filtruj

Praca Dozorca - Morąg

1-3 z 3 ofert pracy

DOZORCA- PORTIER

EUROPROFIL SP. Z O.O.EUROPROFIL SP. Z O.O.
Morąg

Zakres obowiązków: przyjmowanie i ewidencjonowanie transportów, prace porządkowe, kontrolowanie obiektu Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

26.06.202426.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Morąg

Numer oferty: StPr/24/0972Obowiązki:przyjmowanie i ewidencjonowanie transportów, prace porządkowe, kontrolowanie obiektuWymagania:Wymagania dodatkowe:Wykształcenie:podstawoweMiejsce pracy: Rzemieślnicza 13, 14-300 Morąg, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa...

Umowa o pracęumowa o pracę

PRACA W TARTAKU

HOLZWOODHOLZWOOD
Gietrzwałd

potrzebujemy pracowników przy produkcji desekrównież dozorców ( mężczyzna lub kobieta)6 0 8 6 7 7 9 4 9 Dłużki 16 11-036 Gietrzwałd...

29.04.202429.04.2024