Filtruj

Praca Dozorca - Olecko

1-3 z 3 ofert pracy

DOZORCA/PALACZ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Olecko

Numer oferty: StPr/24/0276Obowiązki:dozorowanie obiektu, obsługa kotłówWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:podstawoweWymagania dodatkowe:Umiejętności i uprawnienia:kurs palacz COPozostałe wymagania:Mile widziane doświadczenie w pracy na oferowanym stanowisku.Miejsce pracy: Osiedle Lesk 20, 1...

01.07.202401.07.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

STOLLAR-SYSTEMY OKIENNE SP. Z O.O.STOLLAR-SYSTEMY OKIENNE SP. Z O.O.
Olecko

Zakres obowiązków: dozorowanie obiektu, obsługa kotłów Wymagania: wykształcenie - podstawowe Mile widziane doświadczenie w pracy na oferowanym stanowisku....

Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA/DOZORCA PLACOWY

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH SP. Z O.O.
Ełk

Zakres obowiązków: dozór wygrodzonego terenu, utrzymanie czystości targowiska i przyległych terenów, przygotowanie placu targowego do handlu, kierowanie ciągnikiem rolniczym, prace porządkowe Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B uprawnienie - Prawo jazdy kat. T p...

14.06.202414.06.2024