Filtruj

Praca Dozorca - Proszówka

1-2 z 2 ofert pracy

DOZORCA

ZAKŁADY MIĘSNE NIEBIESZCZAŃSCY SP. K.ZAKŁADY MIĘSNE NIEBIESZCZAŃSCY SP. K.
Proszówka

Zakres obowiązków: dozór obiektów i mienia pracodawcy Wymagania: wykształcenie - pomaturalne/policealne wykształcenie - średnie branżowe wykształcenie - podstawowe wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie wykształcenie - zasadnicze branżowe wykształcenie - ...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OCHRONIARZ / OBSŁUGA PARKINGU

OPERATOR ŚWIERADÓW ZDRÓJ SP. Z O.O. SP. K.OPERATOR ŚWIERADÓW ZDRÓJ SP. Z O.O. SP. K.
Świeradów-Zdrój

Zakres obowiązków: nadzór nad parkingami oraz dbanie o mienie na terenie kompleksu Wymagania: wykształcenie - pomaturalne/policealne wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - zasadnicze branżowe wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - podstawowe wykształcenie - średnie br...

28.03.202428.03.2024