Filtruj

Praca Dozorca - Sitkówka

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
1-3 z 3 ofert pracy

DOZORCA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Sitkówka

Numer oferty: StPr/24/0879Obowiązki:PRACA OD 14.30 DO 6.00 CO 3 DNI dozór mienia, prace porządkowe, koszenieObsługa kotłowni prace ślusarskie, obsługa KarcheraWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. B mile widziane uprawnienia na wózek widłowy Wykształcenie:brak lu...

03.07.202403.07.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

DOZORCA

PPUH AZAP PAWEŁ CHŁOPEKPPUH AZAP PAWEŁ CHŁOPEK
Sitkówka

Zakres obowiązków: PRACA OD 14.30 DO 6.00 CO 3 DNI dozór mienia, prace porządkowe, koszenie Obsługa kotłowni prace ślusarskie, obsługa Karchera Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - Orzeczenie o niepłnosprawności umiejętność - mi...

Umowa o pracęumowa o pracę

Stróż - zmiany nocne.

IN LOGISTICS SP. Z O.O.IN LOGISTICS SP. Z O.O.
Kielce

Zatrudnimy osobę na emeryturze, do pracy dodatkowej na stanowisku Stróża, w godzinach nocnych, co drugi dzień. Od 20:00 do 06:00. Praca również w weekendy i święta.Praca polega na regularnych obchodach placu firmy co godzinę.Zmiany dzienne występują tylko w niedziele i święta od 06:00 do 18:00. Osob...

27.06.202427.06.2024