Filtruj

Praca Dozorca - Szczecin

1-3 z 3 ofert pracy

Dozorca - pracownik gospodarczy

ROMANROMAN
Szczecin

Dozorca - pracownik gospodarczy Poszukujemy osoby do dozorowania obiektu oraz prac gospodarczych w okolicy Gumieniec w godzinach popołudniowych i nocnych (chętnie emeryt rencista). Praca w systemie zmianowym. Więcej informacji pod numerem telefonu 60*****05...

29.05.202429.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

TOYOTA - Dozorca - lok. Mieszka I

GRUPA KOZŁOWSKIGRUPA KOZŁOWSKI
Szczecin

Autoryzowany Dealer Toyota KOZŁOWSKI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. poszukuje kandydatów na stanowisko: DOZORCA - lokalizacja: Szczecin, ul. Struga - Prawobrzeże Opis stanowiska: dozór nad obiektem i mieniem firmy, drobne prace porządkowe na zlecenie, przyjmowanie nocnych dosta...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

DOZORCA

KILER ROMAN KLICHOWSKI USŁUGI BUDOWLANO-PORZĄDKOWEKILER ROMAN KLICHOWSKI USŁUGI BUDOWLANO-PORZĄDKOWE
Szczecin

Zakres obowiązków: - sprzątanie klatek schodowych, chodników i trawników itd. - miejsce pracy to Szczecin Śródmieście Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

14.05.202414.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0367 s