Filtruj

Praca Drobne Naprawy - Płock

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA MECHANIK

nowa oferta
MAGNUM REMIGIUSZ HUPIŃSKIMAGNUM REMIGIUSZ HUPIŃSKI
Gąbin

Zakres obowiązków: DROBNE NAPRAWY SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH, KIEROWANIE SAMOCHODEM KAT.C Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C umiejętność - dobre prowadzenie pojazdów staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 6...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Serwisant - Sprzedawca Martes Sport

MARTES SPORT SP. Z O.O.MARTES SPORT SP. Z O.O.
Płock

Interesujesz się sportem? Jesteś osobą pełną entuzjazmu, a do tego chciałbyś zdobyć cenne doświadczenie? Dołącz do grona najlepszych! Aktualnie do naszego sklepu Martes Sport w Płocku poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko: Serwisant - Sprzedawca Martes Sport Do Twoich zadań należeć będzi...

08.05.202408.05.2024

Technik serwisu / Serwisant IT

ADAM WOJCIECHOWSKIADAM WOJCIECHOWSKI
Płock

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, szukamy pracowników terenowych do obsługi zgłoszeń w regionie województwa łódzkiego. Główne obowiązki Technika : Serwisowanie i naprawa sprzętu informatycznego i urządzeń technicznych w placówkach handlowych – wyjazdy do klienta Usuwanie awarii sprzętu IT i...

13.06.202313.06.2023