Filtruj

Praca Drobne Naprawy - Poznań

1-3 z 3 ofert pracy

PrestaShop Web FrontEnd developer

nowa oferta
4 PIXEL4 PIXEL
Poznań

Od ponad 14 lat tworzymy sklepy internetowe na systemie PrestaShop. Dziś szukamy do naszego zespołu obcykanego w PrestaShop developera. Pracuj skąd tylko chcesz. Preferowane godziny pracy to 8-16, ale możemy je indywidualnie dostosować. Obowiązki: Naprawa ewentualnych awarii Modyfikacje istniejących...

19.06.202419.06.2024

Mechanik Samochodowy / Zbrojarz samochodowy - POZNEX - OD ZARAZ!

nowa oferta
MAGDAMAGDA
Poznań

Firma TSK Motors Sp. z o. o. oferujemy kompleksowe usługi związane z obsługą i naprawą samochodów marki TESLA . Dodatkowo specjalizujemy się w sprzedaży części samochodowych marki TESLA. Priorytetem dla nas jest wysoka jakość obsługi Klientów, wspieramy się i pomagamy sobie wzajemnie.Mamy doskon...

18.06.202418.06.2024
od 6500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK FIZYCZNY W FERMIE DROBIU

nowa oferta
GOSPODARSTWO RODZINNE DAMIAN BRYGIERGOSPODARSTWO RODZINNE DAMIAN BRYGIER
Czerlejnko

Zakres obowiązków: Pomoc przy hodowli kurcząt, drobne naprawy techniczne. Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - zdolność logicznego myślenia umiejętność - zaangażowanie umiejętność - sumienność Umiejętność drobnych napraw technicznych. Mile widziane: obsługa ładowarki teleskopowej, p...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0906 s