Filtruj

Praca Ds Sprzedazy - Biłgoraj

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK BIUROWY DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY

POLSKIE CENTRUM CERTYFIKACJI I BADAŃ JAKOŚCI SP. Z O.O.POLSKIE CENTRUM CERTYFIKACJI I BADAŃ JAKOŚCI SP. Z O.O.
Biłgoraj

Zakres obowiązków: Praca zdalna polegająca na umawianiu spotkań z danego powiatu, wysyłanie ofert sprzedażowych z branży fotowoltaiki, pomp ciepła oraz ich certyfikacji. Praca z klientami z danego powiatu. Wymagania – wykształcenie minimum średnie, dobra znajomość obsługi komputera w tym pakietu Off...

15.04.202415.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Dyrektor ds. Sprzedaży

MODEL OPAKOWANIA SP. Z O.O.MODEL OPAKOWANIA SP. Z O.O.
Biłgoraj

Dyrektor ds. Sprzedaży Twój zakres obowiązków Kształtowanie i realizacja strategii sprzedaży w sektorze B2B. Budowanie i utrzymywanie długoterminowych, trwałych relacji z Klientami. Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących potencjału rozwoju sprzedaży oferowanych produktów, monitorowanie...

07.04.202407.04.2024

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta w salonie GSM lub serwisan

ADAMADAM
Biłgoraj

Oferta pracy na stanowisko sprzedawca-obsługa klienta lub Stanowisko serwisant elektroniki mobilnej. Jednymi z wykonywanych zadań byłyby: - sprzedaż i ekspozycja towaru - wsparcie przy obsłudze na sklepie - tworzenie zamówień - dbanie o porządek - i inne powiązane z wyżej wymienionymi. Godziny p...

04.04.202404.04.2024
od 5200 zł