Filtruj

Praca Dyrektor Produkcji - Katowice

1-3 z 3 ofert pracy

Dyrektor Sprzedaży (Przemysł)

HAYS POLANDHAYS POLAND
Katowice

Dyrektor Sprzedaży (Przemysł)KatowiceNR REF.: 1184168Dla naszego Klienta- firmy z okolic Chorzowa- będącej liderem w swojej branży (wiodący dostawca produktów, urządzeń i instalacji lakierniczych o różnym stopniu zaawansowania technologicznego)- poszukujemy Dyrektora Sprzedaży (przemysł).Osoba pracu...

09.06.202409.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Dyrektor Produkcji

nowa oferta
MOLTTONMOLTTON
Gliwice

Zakres obowiązków: Zarządzanie produkcją w międzynarodowej firmie produkcyjnej Dbałość o płynność procesu produkcyjnego przy zachowaniu najwyższych standardów Nadzór nad wprowadzaniem nowych projektów oraz ich ciągłe doskonalenie Kontrola parametrów efektywności i wydajności produkcji Systematyczne ...

11.06.202411.06.2024

DYREKTOR DS. KONTROLI PRODUKCJI

Zabrze

Zakres obowiązków: - zarządzenie obszarem kontroli produkcji, - kontakt z klientami - kontakt i raportowanie do centrali firmy w Korei Południowej, - zarządzanie zespołem pracowników. Zadaniowy system pracy. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) język obcy - koreański (mowa: C2 - bieg...

03.06.202403.06.2024