Filtruj

Praca Dyspozytor Transportu - Przytuły

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA C+E

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Przytuły

Numer oferty: StPr/24/0687Obowiązki:Przewóz towarów w komunikacji krajowej według ustalonego harmonogramu. Pilnowanie terminowości realizacji transportu. Realizacja dostaw, sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami magazynowymi. Załadunek i rozładunek towaru. Odpowiednie zabezpieczenie przewożonego...

10.09.202410.09.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

ZM KOBI SP. Z O.O.ZM KOBI SP. Z O.O.
Przytuły

Zakres obowiązków: Przewóz towarów w komunikacji krajowej według ustalonego harmonogramu. Pilnowanie terminowości realizacji transportu. Realizacja dostaw, sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami magazynowymi. Załadunek i rozładunek towaru. Odpowiednie zabezpieczenie przewożonego ładunku przed us...

13.08.202413.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca Kierowca C+E, woj. Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie, Mazowieckie

Przytuły

ZM KOBI Sp. z o.o. to firma z 10-letnim doświadczeniem, zajmująca się sprzedażą pokryć dachowych, materiałów do ocieplenia elewacji i poddaszy. Jeśli lubisz kontakt z drugim człowiekiem, posiadasz poniższe umiejętności i doświadczenie a także chcesz się rozwijać, to propozycja właśnie dla Ciebie. Z...

31.07.202431.07.2024
od 4500 zł