Filtruj

Praca Dystrybucja Posilkow - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

Kierownik Salonu Lancerto Galeria Echo

LANCERTOLANCERTO
Kielce

Spółka G8 S.A. pełniąca rolę właściciela marki Lancerto to polska firma z 15-letnią tradycją, będąca jednym z kluczowych graczy na rynku projektowania, szycia i dystrybucji wysokiej jakości odzieży męskiej w Polsce. Nasze ubrania nie tylko definiują indywidualny styl, ale również towarzyszą Klientom...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierownik Salonu

G8 S. A.G8 S. A.
Kielce

Inżynier budowy (doświadczenie niewymagane)

LEASINGTEAMLEASINGTEAM
Kielce

Zakres obowiązków: Przygotowywanie przedmiarów robót; Prowadzenie uzgodnień projektowych; Przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom; Prowadzenie dystrybucji dokumentacji; Przygotowanie zapytań ofertowych dla podwykonawców oraz danych do umów z podwykonawcami; Sprawdzanie zgodno...

30.04.202430.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0228 s