Filtruj

Praca Dystrybucja Posilkow - Kraków

1-3 z 3 ofert pracy

Inżynier budowy (doświadczenie niewymagane)

LEASINGTEAMLEASINGTEAM
Kraków

Zakres obowiązków: Przygotowywanie przedmiarów robót; Prowadzenie uzgodnień projektowych; Przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom; Prowadzenie dystrybucji dokumentacji; Przygotowanie zapytań ofertowych dla podwykonawców oraz danych do umów z podwykonawcami; Sprawdzanie zgodno...

30.04.202430.04.2024

Specjalista ds. systemów MES

ARCELORMITTAL POLAND S. A.ARCELORMITTAL POLAND S. A.
Kraków

Wymagane, Oracle, PL/SQL, SQL, C#, JavaTwój zakres obowiązków, wsparcie użytkowników końcowych, pomoc w rozwiązywaniu zgłaszanych przez użytkowników problemów z obsługą systemu MES, obsługa incydentów modułu MES, WMS oraz SAP PP/QM,, zapewnienie ciągłości pracy poprzez eliminację problemów pojawiają...

28.04.202428.04.2024

Specjalista ds. Aplikacji MES

Kraków

Wymagane, Oracle, PL/SQL, SQLTwój zakres obowiązków, wsparcie użytkowników końcowych, pomoc w rozwiązywaniu zgłaszanych przez użytkowników problemów z obsługą systemu MES, obsługa incydentów modułu MES, WMS oraz SAP PP/QM,, zapewnienie ciągłości pracy poprzez eliminację problemów pojawiających się w...

26.04.202426.04.2024