Filtruj

Praca Dystrybucja - Ołtarzew

1-3 z 3 ofert pracy

Pakowaczka - Dział Dystrybucji

Ołtarzew

Dla naszego Klienta, światowego lidera w dziedzinie technologii, poszukujemy: Pakowacza/czki do Działu Dystrybucji Zakres odpowiedzialności: Kompletowanie towaru Pakowanie zamówień Profil kandydata: Doświadczenie magazynowe mile widziane, Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym. Oferujemy: Umo...

10.04.202410.04.2024

Recepcjonistka/Recepcjonista

Warszawa

Zadania: Obsługa kurierów – paczki przychodzące i wychodzące Obsługa poczty przychodzącej, wychodzącej Czyszczenie i konserwacja ekspresów Zakupy biurowo-spożywcze Zgłaszanie awarii, usterek Rejestrowanie faktur i korekt Obsługa telefoniczna Dystrybucja gazet i owoców Sprawdzanie stanu zaopatrzenia ...

23.04.202423.04.2024

Szukamy Pracowniccy w Niemczech

BENE PIZZABENE PIZZA
Warszawa

Szanowny zainteresowany Od teraz oraz na sezon 2024 poszukujemy pracowników stoisk do sprzedaży i produkcji towaru. Bene Pizza, firma z Niemiec, specjalizuje się w dystrybucji napojów i pizzy Najważniejsze wydarzenia, festiwale, koncerty i targi. Jesteśmy szybko rozwijającym się startupem, który kon...

23.02.202423.02.2024