Filtruj

Praca Dzieciece - Bolesławice

Przedszkole zatrudni - Psychologa/Logopedę/Pedagoga specjalnego

PAULINAPAULINA
Bolesławice

Ogłaszamy, że od 1 września 2024 roku świat dziecięcej edukacji w Bolesławicach zyska nowe miejsce – Publiczne Przedszkole CAVALLO ! Nasza placówka zlokalizowana będzie w nowoczesnym budynku przy ul. Słupskiej 14, oferując maluchom przytulne i bezpieczne miejsce do odkrywania świata. Obecnie poszu...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego - Przedszkole CAVALLO

Bolesławice

PSYCHOLOG DZIECIĘCY - 250

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJMIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
Świdnica

Zakres obowiązków: zgodnie z przyznanym zakresem usług specjalistycznych Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Oczekujemy od kandydatów kwalifikacji wg. rozporządzenia ROZPORZĄDZENIE MINISTRA POLITYKI SPOŁECZNEJ 1) z dnia 22 września 2005 r. w sprawie specjalistycznych usług opiekuń...

17.05.202417.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0150 s