Filtruj

Praca w Dziedzice

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik pomocniczy produkcji (również z orzeczeniem)

nowa oferta
Czechowice-Dziedzice

Zadania: Kompletowanie produktów tekstylnych Proste prace manualne przy produkcji opakowań tekstylnych Wymagania: Zdolności manualne Dokładność i dbałość o szczegóły Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (5:25-13:25; 14:00-22:00) Nie wymagamy doświadczenia – zapewniamy szkolenia stanowiskowe Ofer...

13.05.202413.05.2024

Hala do budowy szukamm ekipy budowlanje

nowa oferta
MATEUSZMATEUSZ
Piączyn

Witam szukam ekipy budowlanej która postawi halę 24x42x6 Więcej informacji udzielę telefonicznie 691€409€961...

14.05.202414.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Roznoszenie ulotek, do skrzynek pocztowych Hulajnoga Elektryczna

nowa oferta
GM POLSKAGM POLSKA
Płock

GM Polska Zatrudni uczciwe osoby do: Roznoszenia ulotek w (Domkach jednorodzinnych) wyłącznie do skrzynek pocztowych. PROSIMY O REJESTRACJE OSOBY UCZCIWE I NAPRAWDĘ CHĘTNE DO PRACY. Wymagania: Ukończone 18 lat uczciwość duże chęci do pracy punktualność wykonania zlecenia Szukamy tylko zde...

od 30 zł