Filtruj

Praca E Platnosci - Mława

1-3 z 3 ofert pracy

Praca dla hydraulików

REGESSREGESS
Mława

Firma budowlana poszukuje doświadczonych hydraulików. Praca na terenie Belgii, okolice Middelkerke. Praca dla hydraulików Oczekujemy: doświadczenia w pracy jako hydraulik własnej działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemie...

05.05.202405.05.2024

Pracownik działu rozliczeń / praca biurowa

MARIUSZMARIUSZ
Działdowo

Grupa LOCA z siedzibą w Działdowie przy ul. Żeromskiego 6, poszukuje na stanowisko Pracownika działu rozliczeń / prace biurowe. praca od 1 czerwca godziny pracy: 8 - 16 umowa u pracę ( pierwsza na okres próbny 1 m-c) Opis stanowiska: wprowadzania informacji o płatnościach wysyłka ponagleń o ...

22.05.202422.05.2024
od 4500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. Fakturowania i Rozliczeń

DANIELDANIEL
Działdowo

Opis stanowiska: Szukamy osoby odpowiedzialnej za wystawianie faktur, rozliczanie płatności oraz kontrolę dokumentów w naszej firmie transportowej. Pracownik będzie współpracował z naszym zespołem księgowości w codziennych operacjach finansowych. Wymagania: Doświadczenie w pracy z fakturami i roz...

09.05.202409.05.2024
od 4000 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0198 s